Zmajevi su nakon prvog poluvremena imali gol prednosti (1:2 - Jelić i Arnautović), a odmah u prvoj minuti nastavka Ivanković majstorski pogađa za 1:3.

Domaći se nisu predavali i u život su se vratili nekoliko minuta kasnije golom Rakića.

Ipak, Ivanković u 34. minuti ponovo pogađa za "plus dva" - 2:4, a domaći tim nije imao snage za novi povratak.

Treba naglasiti da je sjajan na golu BiH bio Darko Milanović, koji je odbranala do "ludila" dovodio igrače Srbije.

BiH je trenutno prva u grupi sa šest bodoa. U prvom kolu naš tim savladao je Sjevernu Makedoniju, dok je Srbija remizirala sa Rumunijom (2:2).

Plasman na Evropsko prvenstvo izborit će prvoplasirane ekipe u osam kvalifikacionih grupa, te šest najboljih drugoplasiranih timova. Preostala dva drugoplasirana tima igrat će baraž.